Коломойський замовив вбивство адвоката за відмову брати участь в оборудці з активами металургійного заводу: СБУ

Національна поліція спільно зі Службою безпеки та Офісом Генерального прокурора викрила нові факти злочинної діяльності власника великої фінансово-промислової групи. З 2023 року він уже перебуває під вартою за підозрою в іншому правопорушенні: шахрайстві та легалізації майна, отриманого шахрайським шляхом.

Про це повідомляє СБУ.

За даними слідства, бізнесмен причетний до організації замовного вбивства директора юридичної компанії у 2003 році. У такий спосіб фігурант сподівався помститися адвокату за відмову брати участь в оборудці з активами металургійного заводу. Тоді фігурант вимагав від юриста анулювати рішення загальних зборів акціонерів промислового об’єкта. Коли адвокат відмовився, бізнесмен залучив кримінальне угруповання, яке спеціалізується на виконанні замовних злочинів, у тому числі фізичних розправ над конкурентами. Учасники банди здійснили напад на власника юридичної компанії, коли він виходив з магазину у середмісті Феодосії в Криму. Четверо кримінальників нанесли потерпілому удари металевим прутом по голові та ножові поранення у груди, живіт та спину. Однак, завдяки своєчасній медичній допомозі, лікарям вдалося врятувати життя чоловіка. Згодом усіх чотирьох нападників було затримано і засуджено до реальних термінів ув’язнення.

Наразі правоохоронці зібрали достатню доказову базу і повідомили організатору замовного злочину про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, пп. 11, 12, ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – замах на вчинення умисного вбивства. На підставі нових матеріалів слідства йому загрожує довічне ув’язнення.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.