КМУ затвердив Каталог класифікацій посад держслужби: працівники суду тепер відносяться до “забезпечення виконання функцій суду”

Кабінет Міністрів України затвердив Постанову від 23 жовтня 2023 р. № 1109 “Про підготовку до запровадження умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році”.

Про це йдеться на сайті КМУ.

“Установити, що у 2023 році з метою підготовки до впровадження у 2024 році єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад державної служби після набрання чинності законом щодо зміни моделі оплати праці державних службовців класифікація посад державної служби державними органами проводиться у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою згідно з Алгоритмом проведення класифікації посад державної служби в умовах воєнного стану, затвердженим цією постановою.

Державним органам провести класифікацію посад державної служби із штатною чисельністю:

  • до 100 посад — протягом 10 робочих днів з дня набрання чинності цією постановою;
  • до 500 посад — протягом 15 робочих днів з дня набрання чинності цією постановою;
  • до 1000 посад — протягом 20 робочих днів з дня набрання чинності цією постановою;
  • понад 1000 посад — не пізніше ніж через місяць з дня набрання чинності цією постановою”

Каталог передбачає 27 сімей державної служби, серед яких є окрема сім’я — забезпечення виконання функцій суду.

Тепер керівники держслужби судів та органів правосуддя у стислі строки – від 10 до 20 робочих днів – повинні провести на основі зазначеного Каталогу класифікацію всіх посад державної служби. Питання змін в оплаті праці держслужбовців та проведення класифікації посад обговорювалось 11 жовтня на засіданні нашого Комітету з питань правової політики. Зі стенограмою засідання можна ознайомитися тут.

З постановою КМУ можна ознайомитись за посиланням.