Коломієць повідомила, що в системі БПД працюють адвокати без досвіду або ті, кому чимось треба займатися, а не просто сидіти вдома

Заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Валерія Коломієць заявила, що оскільки вона керує системою Безоплатної правової допомоги (БПД) то бачить, що в цій системі, в основному працюють люди, які ще не мають досвіду, або вже збираються на пенсію.

Про це вона повідомила в Інтерв’ю для ресурсу Лойєр.

“Насправді, і зараз ми прекрасно розуміємо, тепер я вже як заступник міністра, який керує системою безоплатної правової допомоги, я можу сказати — що не така от прямо статистика, 100 відсотків, але у більшості адвокати які з нами співпрацюють — це адвокати або дуже молоді, або адвокати яким їм вже ближче до пенсії.

Чому? Тому що зрозуміло, що молодим людям їм хочеться – я маю не по віку, а професійна молодість, умовно кажучи. Їм хочеться мати можливість отримати досвід більш широкий, ніж їм може дата та клієнтура, яка до них приходить. А можливо теж людина, яка от тільки починає працювати, і вона ще не набила клієнтуру, не набила руку. А люди, які вже, скажімо так, ідуть з професії, у них фактично, ну просто їм треба чимось, умовно кажучи, займатися, а не наприклад просто сидіти вдома.

Це звісно, мої фантазії, умовно кажучи, але це те що я бачу по розкладці адвокатів, які з нами працюють”, заявила Валерія Рудольфівна.

Нагадаємо, пані Коломієць є заступником міністра юстиції Дениса Малюськи.