Коли жінку б’ють, жодні її права не порушуються: сімейного адвоката з Молдови Людмилу Гончаренко притягають до дисциплінарної відповідальності за цей вислів

Молдовська адвокат Людмила Гончаренко, яка спеціалізується на сімейному праві, постане перед комісією з етики через своє інтерв’ю, в якому вона заявила, що, «коли жінку б’ють, жодні її права не порушуються». Скаргу до комісії подала Спілка юристів.

Про це повідомляє NewsMaker.

Голова Cпілки Дорін Попеску розповів, що отримав скаргу на адвоката Гончаренко, яку передав до комісії. При цьому він зазначив, що організація, яку він очолює, засуджує мову ворожнечі та будь-який вид насильства.

Як повідомляє bizlaw.md, інцидент стався під часу запису подкасту про дискримінацію та порушення прав жінок. Адвокат заявила, що з юридичної точки зору вона не бачить дисбалансу між правами жінок і чоловіків.

«Якщо ви хочете подискутувати на тему фемінізму, з яким я теж не погоджуюся, то ніхто не порушує права жінок. Міфи, які в нашому суспільстві залишилися з часів СРСР, коли чоловік — алкоголік і б’є жінку, вони більше не існують. Це просто міфи. До того ж, давайте подивимося правді у вічі: права жінки не порушуються, коли її б’ють. Адже чому вона залишається?”, – заявила адвокат.