Колишньому голові Фонду держмайна Сенниченку НАБУ та САП незаконно вручали підозри обвинуваченим: адвокат Устименко

Адвокат у справі проти колишнього голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка зазначив, що НАБУ та САП незаконно вручили підозри обвинуваченим.

За словами Богдана Устименка, усі строки розслідування у вказаній справі давно спливли, а спроби їх поновити з боку сторони державного обвинувачення суперечать закону.

Про це він заявив в інтерв’ю Апостроф.

“Вищий антикорсуд у своєму рішенні від 22 червня фактично підтвердив, що це “перебір” з боку сторони обвинувачення, не продовживши строки досудового розслідування за декількома ключовими епізодами. Це по суті означає, що і підозри в рамках відновленої справи були вручені незаконно. І ми вважаємо це великою процесуальною перемогою”, — зазначив адвокат.

За словами Устименка, майже відразу після відкриття справи у 2019 році ті ж самі слідчі, які ведуть розслідування нині, переконалися у безпідставності звинувачень проти Сенниченка та припинили розслідування. Представник сторони захисту припустив, що поновлення старої справи проти колишнього голови ФДМУ може свідчити про політичний характер переслідування.