Суд обрав запобіжний захід колишньому першому заступнику голови Фонду держмайна Денису Кудіну: 9 млн грн застави

17 січня 2024 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до колишнього першого заступника голови Фонду державного майна Дениса Кудіна, запобіжний захід у вигляді 9 млн грн застави.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Також на підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки:
▫️прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду;
▫️не відлучатися з м. Києва без дозволу детектива, прокурора або суду;
▫️повідомляти детектива, прокурор чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
▫️утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками;
▫️здати на зберігання до відповідних органів державної влади паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну.

Строк дії обов’язків – до 17.03.2024.

Нагадаємо, у березні 2023 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ викрили, за версією слідства, злочинне угрупування, що протягом 2019 – 2021 років заволоділо понад 400 млн грн коштів державних підприємств, серед яких найпотужніше хімічне підприємство України АТ «Одеський припортовий завод» та один з найбільших у світі виробників титанової сировини АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Перший епізод — щодо корупції на «Одеському припортовому заводі» (99,56% акцій належить державі), другий – на «Об’єднаній гірничо-хімічної компанії» (100% належить державі в особі ФДМУ). Також особам інкриміновано легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом на суму понад 10 млрд гривень.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.