Командиру роти патрульної поліції у Києві, який приховав злочин підлеглого повідомлено про підозру

Державне бюро розслідувань, за сприяння ДВБ Нацполіції, повідомило про підозру командиру роти Управління патрульної поліції у Києві, який приховав злочин підлеглого інспектора.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві встановили, що командир патрульної поліції став свідком вимагання та одержання інспектором неправомірної вигоди у сумі 8 000 гривень.

Інспектор вимагав у громадянина 10 000 гривень за непритягнення до відповідальності за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння та не вилучення транспортного засобу. При цьому керівник патрульного знаходився поряд, у салоні службового автомобіля.

Громадянин, в якого вимагали неправомірну вигоду, звернувся з заявою про злочин до ДБР. Таким чином, командир роти підозрюється у приховуванні тяжкого злочину (ч. 1 ст. 396 КК України). Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 3 років.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному.Раніше про підозру було повідомлено інспектору. Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – ДВБ НП України.