Комітети НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів та з питань митного та податкового права дослідять зміни порядку зупинення реєстрації ПН

1 серпня 2023 року відбудеться фахова дискусія на тему «Зміни до порядку зупинення реєстрації податкової накладної, практичні поради та формування судової практики».

Ініціатором заходу виступили комітети НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів та з питань митного та податкового права, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Постанова Кабміну від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» зазнає постійних змін в частині порядку дій платника податків під час подання пояснення на розблокування податкових накладних, алгоритму дій податкового органу під час прийняття рішень. І такий стан речей тягне за собою зміни у судовій практиці, зокрема, щодо підстав позовних вимог.

До обговорення заплановані наступні питання:

  • тенденції законодавчих змін у сфері блокування податкових накладних;
  • шляхи вирішення проблем з питань зупинення реєстрації, включення в перелік ризикових;
  • формування судової практики.   

Спікерами заходу запрошені голова Комітету НААУ з питань митного та податкового права Яків Воронін, член Ради цього Комітету Ірина Нараєвська, члени Ради Комітету НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів Олександр Коваленко та Кристина Шох.

Захід розпочнеться о 15:00 у режимі онлайн і транслюватиметься на платформі Zoom та на Facebook-сторінці НААУ. Контактна особа: Олена Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua)