Костіну “адвокатська монополія” вже “не горить”

Андрій Костін, Голова комітету Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя відповів на запитання щодо подальшої долі внесення змін в Основний закон щодо так званої “адвокатської монополії” Право.TV

Голова комітету з питань правової політики та правосуддя похвалився неочікуваною підтримкою ВРУ законопроєкту “Про самопредставництво”, автором та ідеологом, якого він виступив.

Пряма мова Андрія Костіна: “Але питання змін до Конституції, воно очікує свого голосування, чи буде 300 голосів під цей законопроєкт. Тому що, ну ви знаєте, з таких питань, ну на мій погляд, це неправильно буде робити, а давайте попробуємо, ну буде 300 голосів чи ні. Зазвичай, це якось по-іншому відбувається. Якщо буде розуміння, що буде 300 голосів під цей законопроєкт, ну тоді він буде винесений в зал. Якщо розуміння немає, то просто виносити його в зал, ну він я, на мій погляд немає сенсу.

Але питання, все ж таки представництва, ну ми повинні виходити, знову ж таки від масштабу та гостроти проблеми. Зараз, я Вам скажу чесно, хоча я кожного тижня отримую листи від громадян, що дуже цікаво – коли скасують адвокатську монополію, але я не відчуваю такої проблеми від юридичних осіб, тобто, відверто говорю, немає таких листів від юридичних або якихось там асоціацій або органів місцевого самоврядування, або державних, з питанням, а коли ви вже скасуєте монополію, тобто цього наразі немає. Буде 300 голосів, будемо голосувати, не буде 300 голосів – буде чекати свого часу”.

Відео з you-tube каналу Право.TV