КСУ відкрив власний тренінговий центр

На базі Конституційного Суду України відкрито Тренінговий центр конституційного права.

Це стало можливим завдяки довготривалому партнерству між Конституційним Судом України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні, а також фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Тренінговий центр став одним із компонентів реалізації трирічного проєкту: «Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції». Зазначимо, що у рамках його імплементації вже проведено низку актуальних для Конституційного Суду заходів.

Тренінговий центр конституційного права урочисто відкрили Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький та Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Посол Генрік Вілладсен. Також в офіційній церемонії відкриття взяли участь від Конституційного Суду України: керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний, керівники структурних підрозділів секретаріату та від Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні: національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков, національний менеджер програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Гацелюк, та  працівники відділу програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні.