Майно та корпоративні права компанії російського мільярдера в розмірі близько 300 млн грн передані АРМА

Подільською окружною прокуратурою міста Києва в управління АРМА передано арештовані корпоративні права російської компанії на суму близько 300 млн грн, а також комплекс приміщень загальною площею 5 тис кв м та понад 1,5 тис га землі.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, в Києві та на території інших регіонів здійснює свою діяльність підприємство, кінцевим бенефіціарним власником якого є російський мільярдер, а тому є значний ризик у прийнятті керівництвом підприємства рішень на шкоду державній безпеці України.

За клопотанням прокуратури судом арештовано корпоративні права цього підприємства у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 300 млн грн, комплекс приміщень та земельну ділянку.

Досудове розслідування за процесуального керівництва прокуратури за фактами здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України здійснюється Подільським УП ГУ Нацполіції в м. Києві за матеріалами СБУ (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

В Офісі генпрокурора не називають ім’я власника активів, але, як пишуть ЗМІ, йдеться про російського мільярдера Іллю Олександрова.