Малюська заявив про зловживання процесуальними правами адвокатами: планує розробити кілька ініціатив

На думку міністра юстиції України Дениса Малюськи кримінальний процес розбалансований, і що адвокати вживають своїми процесуальними правами.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Ми плануємо розробити та зареєструвати ще кілька ініціатив, які торкнуться більш широкого кола питань кримінального процесу. На нашу думку, такий процес розбалансований:

  • на етапі досудового розслідування баланс можливостей явно на стороні органу розслідування: надмірні та необгрунтовані обшуки, арешти, виїмки, підозри та знищення репутації прес-релізами аж просять якихось додаткових інструментів для захисту
  • на етапі судового розгляду сторона захисту елементарно може затягнути справу на вічність та відволікти неймовірну кількість ресурсів судової системи зловживанням своїми процесуальними правами.

“Як результат: усі втратили інтерес до ключового – вироку суду. Суспільство вимагає, щоб «негідник сів у тюрму одразу», правоохоронці розуміють що до вироку не дістануться і демонструють миттєвий ефект, публіка аплодує або кричить «фе» в залежності від симпатії/антипатії до підозрюваного”, – зазначає Малюська.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.