Мартиненко повідомив, що суддя ВАКС Федорак погрожувала адвокатам зміною запобіжного заходу обвинуваченим

Леся Федорак, суддя Вищого антикорупційного суду погрожує кримінальною відповідальністю адвокатам у так званій «справі Мартиненка», а обвинувачених позбавила  надії на справедливе правосуддя.

Про це заявила прес-служба ексдепутата Миколи Мартиненка, повідомляє УНІАН.

У Мартиненка заявили, що «сторона захисту скористалася цими рекомендаціями і своїм правом в крайньому разі – коли головуюча почала погрожувати зміною  запобіжного заходу обвинуваченим, безпідставно ініціювала дисциплінарні  провадження стосовно групи адвокатів. Останні вимушені були вийти із процесу і обвинувачені  залишилися без якісного професійного захисту».

«Дійшло до повного абсурду: законну роботу адвокатів колегія суддів на чолі Федорак назвала «тиском і втручанням у роботу суду».

Більше того, «трійка» суддів звинуватила учасників справи у нібито причетності до вибуху на парковці у закритому дворі ВАКС. Тобто, з адвокатів ліплять ще й терористів, хоча ця територія знаходиться під охороною ВАКС і до неї мають доступ виключно працівники суду. Але ми направляємо звернення до Нацполіції  України з прохання розслідувати випадок, пов’язаний з вибухом. Ми готові дати свідчення, щоб якнайшвидше встановити істину і спростувати наклеп щодо обвинувачених і захисту», – говориться в повідомленні прес-служби.