ВАКС залишив ухвалу слідчого судді про про призначення запобіжного заходу для Анатолія Гунька без змін

Вищий антикорупційний суд розглянув апеляцію на рішення про призначення запобіжного заходу для народного депутата з Чернігівщини Анатолія Гунька. Із серпня він перебуває під вартою у зв’язку з розслідуванням справи про отримання неправомірної вигоди.

На засіданні у п’ятницю, 27 жовтня, ВАКС не підтримав скарги про зміну запобіжного заходу.

Про це повідомляє Суспільне.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ігор Ткач повідомив, що запобіжний захід оскаржували і сторона захисту, і прокуратура.

Мова про ухвалу слідчого судді від 4 жовтня цього року щодо продовження запобіжного заходу народному депутатові Анатолію Гуньку у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 10 мільйонів гривень.

За словами прокурора, САП не погодилась із таким рішенням — раніше у своєму клопотанні сторона обвинувачення просила визначити розмір застави у 30 млн грн.

“Колегія суддів залишила ухвалу слідчого судді без змін. Наразі рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду є остаточним, воно не оскаржується”, — уточнив прокурор САП.

Він також поінформував, що досудове розслідування справи триває. Слідчий суддя продовжив термін досудового розслідування до 8 грудня цього року.

“До цього моменту сторона обвинувачення має визначатись, коли саме завершувати досудове розслідування”, — розповів прокурор.

Нагадаємо, 8 серпня народного депутат Анатолія Гуньката двох його спільників затримали на отримання неправомірної вигоди розміром 85 тисяч доларів.