Мені здається, що Мінфіну бракує розуміння того, як працює судова система: голова комітету правової політики Маслов

Голова Комітету правової політики Верховної ради України Денис Маслов заявив, що представники Уряду не зовсім розуміють як працює судова система, і вважає думку урядовців, що у судової системи є внутрішні ресурси для підняття заробітних плат працівникам суду, помилковою.

Про це він повідомив в інтерв’ю ZN.UA.

“Ми спілкуємося з цього приводу з прем’єр-міністром і міністром фінансів. Але вони впевнені, що судова система має внутрішні ресурси, за допомогою яких можна оптимізувати видатки й підвищити зарплати працівникам апарату. Ми разом із Державною судовою адміністрацією все прорахували неодноразово. Немає таких ресурсів усередині системи. Ми це донесли, виклали на папері, вони надали свої пропозиції…

Матиму наступну зустріч із міністром фінансів на цю тему. Але мені здається, що Мінфіну бракує розуміння того, як працює судова система. Що потрібно Кабміну — то це підвищити коефіцієнти заробітної плати для працівників апарату суду. Це банальна зміна постанови — й завтра вони отримуватимуть більше. Бо не може секретар судового засідання отримувати 4,5 тисячі гривень. Я розумію, як тяжко зараз країні, але без цього базової судової реформи ми не реалізуємо”. – зазначив Денис Маслов.