Мер Чернівців вже не мер, та і місто обласного значення вже районний центр: Рішення ВС та ВРУ

Сьогодні відбулось дві події, які вплинуть на життя громади Чернівців. Олексій Каспрук, мер Чернівців повідомив про рішення Верховного суду щодо його повноважень. А також, про зміну територіального устрою на підставі голосування депутатами.

Верховний суд на своєму сьогоднішньому засіданні ухвалив рішення, згідно з яким Каспрука відсторонено від посади міського голови Чернівців на період нового розгляду цієї справи судом першої інстанції – Чернівецьким окружним адміністративним судом.

«Справа відправлена повторно на новий розгляд судом першої інстанції. Поки суд розглядатиме цю справу, діятиме рішення Чернівецької міської ради про моє дострокове припинення повноважень», – зазначив Каспрук.

А також, про зміну територіального устрою Чернівців на підставі рішення Верховної ради України.

“Чернівці втратили статус міста обласного підпорядкування і стали районним центром. “Вітаю” нас. Не знаю, хто кого зробив, але почуваюсь зробленим. Не зрозумілій районній раді треба буде відраховувати частину наших податків. І фінансувати за рахунок міста незрозумілу райдержадміністрацію. Які повноваження і яка відповідальність у цієї райдержадміністрації? Невідомо”, повідомив міський голова.