Міжфракційне об’єднання “Булінг стоп” підтримує ініціативу внесення змін до антибулінгового законодавства: адвокат Дяденко

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ спільно з Комітетом з сімейного права НААУ організувала круглий стіл на тему: «Не тільки школа: критичні проблеми протидії булінгу в Україні».

Під час круглого столу Михайло Дяденко, представник Національної асоціації адвокатів України у Верховній Раді України, лектор Вищої школи адвокатури, один з авторів закону про булінг, нагадав, що вже минуло два роки з моменту прийняття антибулінгового законодавства, і згадав, що ми пройшли шлях від того, коли в судовому рішення “булінг” зазначався як “боулінг” до сотні судових рішень на зазначену тематику.

Учасників круглого столу Дяденко закликав вносити пропозиції щодо удосконалення діючого законодавства.

“Я особисто заглиблююсь в проблеми кібербулінгу, з яким вже стикаються не лише учасники освітнього процесу, а який стає набагато ширшою проблемою. Це явище, яке вже потрібно вирішувати на рівні всього суспільства. Я закликаю учасників круглого столу готувати пропозиції щодо внесення змін до антибулінгового законодавства. Ми маємо підтримку у Верховній раді, мало того, створено міжфракційне об’єднання “Булінг стоп”. Вірю, що депутати будуть підтримувати наші ініціативи”, зазначив Михайло Дяденко.