Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» повідомила про початок прийому членів до своїх лав

За інформацією прес-служби Національної асоціації адвокатів України, Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» (The Belt and Road International Lawyers Association) (BRILA), заснована у грудні 2019 року, повідомляє про початок прийому членів до своїх лав. Одним із членів-засновників організації є НААУ.

Довідково: Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» – The Belt and Road International Lawyers Association (BRILA) була створена за ініціативи Всекитайської асоціації адвокатів (All China Lawyers Association (ACLA)) та є недержавною, неприбутковою міжнародною професійною організацією з добровільним членством для адвокатських фірм, професійних правничих асоціацій, правничих інституцій та індивідуальних адвокатів. Заснована 8 грудня 2019 року в м. Гуаньчжоу, КНР, BRILA складається з 85 членів-засновників з понад 36 країн та регіонів, включаючи ACLA та НААУ, а також адвокатури 31 провінції КНР (автономних районів та муніципалітетів).

Переваги членства в BRILA

BRILA розбудовує платформу для міжнародних обмінів та співробітництва у формі широких консультацій, спільних проектів та взаємовигідної співпраці.

Члени BRILA:

  1. Отримають високоякісну та ефективну підтримку щодо юридичних послуг в межах Belt and Road Initiative (BRI);
  2. Зможуть поглибити взаєморозуміння, розширити власні мережі бізнес-контактів та отримати практичні переваги від Belt and Road Initiative (BRI);
  3. Отримають доступ до висококласних міжнародних семінарів, візитів, тренінгів та проектів.

Як приєднатися до BRILA

Всі бажаючі долучитися до роботи BRILA, повинні мати відповідний досвід щодо юридичних послуг в країнах Belt and Road Initiative (BRI) та бажання підтримувати верховенство права в країнах та регіонах Belt and Road Initiative (BRI).

Надсилайте заповнені форми до secretariat@brilanet.org до 31 липня 2020 року. Після прийому вашої заявки,  вам надійде лист щодо подальших процедур, які необхідно виконати.