Міжнародний арбітражний суд в Гаазі задовільнив позов компанії ДТЕК проти рф за захоплені активи в Криму

Міжнародний арбітражний суд в Гаазі повністю задовільнив позов компанії ДТЕК проти країни-агресора російської федерації за захоплені активи в незаконно анексованому Криму.

Про це повідомляє ДТЕК.
 
Арбітраж присудив росії виплатити українській компанії компенсацію збитків в розмірі $ 267 млн, що включає проценти та судові витрати на дату рішення. Нарахування процентів триватиме аж до моменту повної сплати всієї суми збитків.
 
Судовий процес за позовом «ДТЕК Крименерго» проти росії тривав з 2017 року.

«росія повинна перебувати під постійним тиском – на полі бою, санкційним, юридичним. Зі свого боку, і я, і всі мої бізнеси зробимо для цього все можливе. 24/7 ми працюватимемо над тим, щоб ворог був притягнутий до відповідальності та заплатив за розв’язану війну, за кожен злочин проти України та українців, за порушення міжнародного права. Рішення Міжнародного арбітражного суду свідчить, що світова система правосуддя стоїть на стороні правди і справедливості. Я вірю у справедливість і точно знаю, що сьогодні було зроблено лише перший крок на шляху відновлення правильного світового порядку. І ми будемо йти цим шляхом, поки росія не відповість перед усіма українцями за зло, яке вона принесла в нашу країну», – зазначив акціонер компанії ДТЕК Рінат Ахметов.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.