Моя мама багато років віддала роботі щодо захисту прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності: адвокат Галина Боряк

Я вважаю, що це данина пам’яті мамі, визнання її заслуг перед адвокатурою та професійною спільнотою. Адже моя мама багато років віддала роботі щодо захисту прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності.

Про це заявила Галина Боряк, адвокат, член комітету НААУ з питань захисту прав та гарантій адвокатської діяльності в інтерв’ю Закон і Бізнес.

В останні роки питання адвокатури займали значну частину її життя. Мама любила свою справу та працювала фактично без вихідних, тому що робота над питаннями захисту прав адвокатів ніколи не була для неї тягарем. Мама знала свою справу, чітко розуміла, як слід розвивати цей напрям. Її відхід з життя — це нескінченний біль для мене і нашої сім᾽ї та невимовна втрата для адвокатури.

Уважаю, що Ганна Боряк зробила безцінний внесок у захист прав адвокатів в Україні. Добре, що цей внесок не залишився неоціненим. На жаль, нагорода дійсно була призначена посмертно, але перший нагрудний знак «Захисник адвокатури» буде пов’язаний саме з ім’ям Ганни Боряк.