Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України повідомляє про особливі умови навчання в Академії європейського права

Підписники молодіжного комітету NextGen надано знижку на навчальні курси Academy of European Law (ERA).

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Таку можливість надано у межах підписання угоди про співпрацю Академії європейського права (ERA) з Європейською асоціацією молодих юристів (EYBA), членами останньої є молодіжний комітет НААУ.

Академія європейського права має на меті дати можливість особам і органам влади, які беруть участь у застосуванні та імплементації європейського права в державах-членах та інших європейських державах, отримати знання про європейське право (зокрема право Європейського Союзу та його застосування) та зробити можливим взаємний і всебічний обмін досвідом.

Академія переслідує цю мету, організовуючи курси, конференції, семінари та спеціалізовані симпозіуми. ERA тісно співпрацює з установами ЄС та іншими міжнародними партнерами.

Підписники UNBA NextGen за допомогою спеціального коду ваучера отримують регулярну знижку 25 % на плату за участь у подіях Академії європейського права (Academy of European Law (ERA) та продуктах електронного навчання (презентації, курси тощо).

Під час онлайн реєстрації учасники можуть вибрати ціну для власників знижкових ваучерів (знижка 25 %), а потім, коли буде запропоновано, ввести спеціальний код. Для отримання коду звертайтеся до контактної особи (Аліна Черемис, e-mail: a.cheremys@unba.org.ua).

Нагадуємо, що UNBA NextGen у 2019 році розпочав активну співпрацю з Європейською асоціацією молодих юристів. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021. Сергій Барбашин, як Голова UNBA NextGen, входить до виконавчого комітету EYBA.

Крім того, на 2022 рік заплановано проведення Міжнародної літньої конференції у Києві.