Ми – голос професії, який не можна не враховувати, проводячи судову реформу і реформу адвокатури: Голова НААУ Ізовітова

Про це повідомила Лідії Ізовітова, Голова Національної асоціації адвокатів України PRAVO.UA.

“Адвокати завжди готові захищати право в чистому вигляді. Це суть нашої місії. І ми, НААУ, докладаємо максимум зусиль для того, щоб нове законодавство ні в якому разі не погіршувало статус адвокатури та права адвокатів в процесах. За ці роки ми маємо досвід побудови адвокатського самоврядування, Стратегію розвитку НААУ і чітко розуміємо шляхи покращення статусу адвокатури через право”, зазначила очільниця адвокатури.

Лідії Ізовітова звернула увагу, що саме НААУ законом уповноважена представляти адвокатуру в стосунках з органами влади.

“Ми – голос професії, який не можна не враховувати, проводячи судову реформу і реформу адвокатури. Ми послідовно відстоювали право адвокатів брати участь в розробці профільного законодавства і будемо продовжувати це робити”, повідомила Голова НААУ.

Не оминула Лідія Ізовітова і питання суддівської реформи.

“Подивіться, як сьогодні проводиться судова реформа. Професійне суддівське співтовариство втратило ініціативу в розробці профільного законодавства, і судді перетворилися в об’єкт реформи. Зміни розробляють парламентарії, активісти, виконуючи побажання міжнародних «партнерів» або прикриваючись ними, і все це – всупереч нашим національним інтересам. Наслідком стали відтік найбільш досвідчених і професійних суддів, перекоси в системі судових органів, кожне рішення сприймається як привід для проведення нової чергової реформи, і в цьому руйнівному процесі вже майже не чути голос самих суддів”, констатувала Голова НААУ.