Михайла Головка та двох заступників голови Тернопільської ВЦА викрили на одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера

За процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ викрили голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації на одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За даними слідства, затримані висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати грошові кошти за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради та здійснення оплати за заборгованістю департаменту капітального будівництва Тернопільської обласної військової адміністрації перед ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України.

Голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації затримали «на гарячому» одразу після одержання ними обумовлених коштів. Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання затриманим запобіжних заходів.

Досудове розслідування за вказаними фактами розпочато за заявою громадянина, у якого посадовці вимагали неправомірну вигоду.

Слідчі дії тривають.