Повідомлено про підозру особі, яку викрили на наданні 200 тис. грн неправомірної вигоди командувачу ОСУВ “Одеса”

20 листопада 2023 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру громадянину, якого напередодні викрили на наданні 200 тис. грн неправомірної вигоди командувачу ОСУВ «Одеса».

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Дії особи кваліфіковані за ч. 3 ст. 369 КК України – пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення нею дій в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду за попередньою змовою групою осіб.

Як вже повідомлялось, 200 тис. грн передавались від керівника приватної компанії за видачу окремого розпорядження для отримання дозволу на вилов біоресурсів у забороненій прикордонній зоні.

Розслідування злочину здійснюють детективи НАБУ спільно з Департаментом військової контррозвідки СБУ за процесуального керівництва прокурорів САП. Кримінальне провадження розпочато на підставі заяви командувача ОСУВ «Одеса», який у подальшому сприяв викриттю та розслідуванню вказаного злочину. Вирішується питання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу. Слідство триває.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.