Митрополит УПЦ МП Павло оскаржує рішення суду щодо домашнього арешту

Захист настоятеля Києво-Печерської лаври УПЦ МП Павла оскаржує рішення суду про домашній арешт. Митрополиту інкримінують виправдовування війни рф і розпалювання релігійної ворожнечі.

Про це пише DW.

Захист митрополита УПЦ МП, настоятеля Києво-Печерської лаври Павла, він же Петро Лебедь, оскаржує у Київському апеляційному суді рішення Шевченківського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 днів.

Про це повідомляє сайт “Києво-Печерської лаври” УПЦ МП з посиланням на адвоката митрополита Микиту Чекмана.

“Судове рішення вважаємо незаконним та необґрунтованим, у зв’язку з чим стороною захисту до Київського апеляційного суду подано апеляційну скаргу з метою реалізації права на судовий захист. Сподіваємося, що суд апеляційної інстанції прислухається до доводів захисників та ухвалить справедливе рішення”, – йдеться у заяві Чекмана.

Адвокат стверджує, що під час ухвалення рішення Шевченківський районний суд Києва “проігнорував основні засади кримінального провадження: змагальність сторін, розумність строків, повага до честі та гідності особи, право на захист та презумпцію невинуватості”.