На період проведення розслідувань доступ до державної таємниці голови КГС ВС Львова призупинено

Вчора в ЗМІ була оприлюднена інформація щодо голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдана Львова.

Про це зазначається на сайті Судової влади.

Відповідаючи на запитання, які надходять до Верховного Суду, щодо позиції ВС у цій справі наводимо коментар Голови Верховного Суду Всеволода Князєва журналістам «Радіо Свобода»:

«Верховний Суд завжди стоїть на засадах верховенства права та справедливості, відповідно, засуджує будь-які прояви колабораціонізму в державі та в судовій системі й готовий боротися з такими явищами. У випадку офіційного підтвердження у встановлений законом спосіб цієї інформації відповідне рішення має ухвалюватися Вищою радою правосуддя, склад якої наразі формується. Верховний Суд діятиме у спосіб, визначений Конституцією та законами України, відповідно до рішення ВРП й інших залучених органів».

Усі додаткові коментарі стосовно цієї ситуації будуть можливі після отримання інформації від відповідних правоохоронних органів, які вже залучені до розслідувань оприлюдненої інформації. Просимо дочекатися результатів цих розслідувань.

Також повідомляємо, що на період проведення вказаних розслідувань доступ до державної таємниці голови КГС ВС призупинено.