На засіданні Ради адвокатів і юридичних товариств Європи РЕСО-комітет підтримав надання Україні статусу асоційованого членства

З 6 по 7 жовтня у Князівстві Андорра проходить засідання Ради адвокатів і юридичних товариств Європи – CCBE.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Першого дня роботи форуму заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у засіданні РЕСО-Комітету, де розглядалося питання про зміну членського статусу України в CCBE. Наша країна, яка мала в цій організації статус спостерігача, після офіційного обрання нею курсу на членство в ЄС, має набути статус асоційованого члена, що значно розширить її повноваження у цій впливовій міжнародній організації.  

Під час засідання РЕСО-Комітету заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій представив звіт про поточний стан справ у роботі адвокатури України під час воєнного стану.

Члени РЕСО-Комітету прийняли рішення про надання Україні статусу асоційованого члена. Підтримка України РЕСО-Комітетом є дуже важливою, адже його робота координує, допомагає та надає рекомендації асоційованим членам та членам-спостерігачам, забезпечує обмін думками, досвідом та ідеями щодо організації юридичної професії та функціонування адвокатури, сприяючи верховенству праву та доступу до правосуддя. Повноправні асоційовані члени CCBE беруть участь у роботі цієї важливої професійної платформи.           

Очікується, що остаточне рішення про надання Україні асоційованого членства в CCBE буде ухвалено 7 жовтня на Пленарній сесії форуму.