НААУ організовує захід на тему: “Права громадян України, що вимушено виїхали у Велику Британію. Електронні ресурси GOV.UK: їх використання при наданні правової допомоги”

НААУ за ініціативою представника НААУ у Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії, Черних Олександра організовує круглий стіл на тему: «Права громадян України, що вимушено виїхали у Велику Британію. Електронні ресурси GOV.UK: їх використання при наданні правової допомоги».

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Актуальність проведення заходу обумовлена тим, що з початку повномасштабної війни на території України до Сполученого Королівства виїхало понад 120 000 громадян України і близько 300 українських адвокатів з родинами, які щоденно стикаються з проблемами, пов’язаними зі взаємодією з державними органами.

У Великій Британії усі дії здійснюються на ресурсах GOV.UK. У зв’язку з цим питання отримання соціального страхового номеру, реєстрації для отримання допомоги, реєстрація в національній медичній службі, декларування майнового стану, заявки та консультації державних органів вимагають певних навиків роботи з електронними ресурсами.

Дата і час проведення: 06 грудня  2022 року, 13:00 (за Київським часом). Формат заходу – онлайн (Zoom, Facebook НААУ).

Мета проведення заходу:

Надати адвокатам, які перебувають з родинами на території Сполученого Королівства, достовірну і дієву інформаційну підтримку. Демонстрація способів убезпечення їх соціальних прав та порядок роботи з ресурсами GOV.UK.

Питання для обговорення:

  1. Отримання BRP – посвідчення.
  2. Реєстрація на ресурсах GOV.UK.
  3. Отримання номеру соціального страхування.
  4. Реєстрація в національній медичній службі.
  5. Отримання соціальної допомоги та взаємодія з «Job center».
  6. Реєстрація самозайнятої особи, податки та декларування доходів.

Запрошені: 

  • – представники юридичного товариства Шотландії;
  • – адвокати, що перебувають у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.

Модератори: 

  • – Черних Олександр, адвокат, представник НААУ у Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії;
  • – Ісмаіл Юлія, адвокат, яка проживає у Великій Британії.

Контактна особа: Віталій Федірко.

Реєстрація для участі за електронною адресою: v.fedirko@unba.org.ua