Як правило, діти дуже складно переживають сімейні конфлікти. Для них це руйнування їхнього маленького світу, що може в подальшому стати причиною настання ряду негативних психологічних та соціальних наслідків у розвитку особистості дитини. Дуже важливо, щоб батьки мирно, цивілізовано та «екологічно» пройшли через процедуру розлучення.
Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.
Саме тому, виникає потреба навчитися мирно вирішувати сімейні спори, враховуючи інтереси дитини. Сімейна медіація націлена на те, щоб допомогти батькам та іншим членам сім’ї розробити моделі їх подальших взаємин з дітьми і дійти згоди з ряду важливих питань. І основним завданням є допомога родині адаптуватися до змін, які відбуваються на кількох рівнях одночасно: на емоційному, економічному, психологічним і соціальному.
Враховуючи важливість зазначеної проблематики, НААУ за ініціативою Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів у співпраці з Комітетом з сімейного права організовує проведення вебінару на тему: “Медіація за участю неповнолітніх у сімейних спорах”.
Дата: 2 червня 2021 року. Час: 14:00-15:30. Місце проведення: онлайн-платформа Zoom з трансляцією на сторінку НААУ у Facebook. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_BRIqCQNAS-Kko889Ti_BDQ
Програма заходу:
- Особливості організації роботи сімейних медіаторів у справах за участю неповнолітніх;
- Підготовка та залучення дитини до медіації, виявлення інтересів дитини;
- Як відбувається стадія прямого консультування дитини;
- Передача інформації батькам;
- Приклади кейсів.
Модератор: Гаро Ганна – адвокат, сімейний медіатор, Голова Комітету з сімейного права НААУ, лектор ВША НААУ, засновниця ГО “Асоціації сімейних медіаторів України” (АСМУ).
Доповідачі: Погоріла Софія – адвокат, член Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів, сімейний медіатор, член Асоціації сімейних медіаторів України; Ратушна Оксана – юрист, сімейний медіатор, член Асоціації сімейних медіаторів України, медіатор ГО “Партнерство і розвиток”.