НААУ проведе відкрите засідання Комітету з питань митного та податкового права на тему: “Податкова амністія чи безподаткова ліквідація КІК”

08 квітня 2021 року о 14:00 в НААУ відбудеться відкрите засідання Комітету з питань митного та податкового права на тему: «Податкова амністія чи безподаткова ліквідація КІК», повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Президент України подав для розгляду законопроекти про податкову амністію як невідкладні. Під час заходу ми розглянемо можливі наслідки його прийняття та можливі альтернативи для платників податків. Обидва опрацьовані питання є вкрай важливими для всіх адвокатів України, оскільки вони впливатимуть на оподаткування адвокатської діяльності.

Модератор: Яків Воронін – адвокат, Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ.

Спікер: Едуард Голодницький – адвокат з міжнародного права, Президент IАА.

Місце проведення: онлайн-платформа Zoom. Дата та час проведення: 08 лютого 2021 року о 14 годині. Участь у заході безкоштовна. Захід не передбачає обов’язкової реєстрації.

Онлайн-трансляція з можливістю коментування та поставлення запитань, буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/