НААУ привітала адвоката Волкову з отриманням нагороди ССВЕ за її особисту видатну, невтомну відданість захисту прав людини та верховенства права в Україні

Українська адвокатка Надія Волкова отримала нагороду CCBE з прав людини за її відданість захисту прав людини як до, так і під час воєнного стану, що триває в Україні, та її постійну адвокацію справедливості проти порушень прав людини.

Нагороду українському адвокату було вручено 25 листопада 2022 року в м. Брюссель під час Пленарної сесії ССВЕ, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Національна асоціація адвокатів України пишається досягненнями українського адвоката та щиро вітає колегу з високим визнанням її важливої діяльності.

Нагадаємо, що згідно рішення номінаційного комітету ССВЕ в 2022 році нагороду з прав людини було присуджено Національній асоціації адвокатів України та українському адвокату Надії Волковій.

Більш детальна інформація про нагороду та попередніх переможців доступна за посиланням.

Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE), заснована в 1960 році, є міжнародною асоціацією, яка з моменту свого створення була в авангарді просування поглядів європейських адвокатів і захисту правових принципів, на яких базується демократія та верховенство права.

CCBE представляє європейські адвокатські асоціації в їхніх спільних інтересах перед європейськими та іншими міжнародними установами. Регулювання професії, захист верховенства права, прав людини та демократичних цінностей є найважливішими місіями CCBE. Сфери особливої уваги включають право на доступ до правосуддя, оцифрування процесів правосуддя, розвиток верховенства права та захист клієнта через просування та захист основних цінностей професії.