НААУ звільнила від сплати внеску 350 адвокатів

До НААУ надходять заяви від адвокатів про звільнення їх від оплати частини внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2021 рік.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Минулого року рішенням РАУ №22  встановлено категорії адвокатів, які звільняються від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

На підставі цього рішення Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова підписала розпорядження, якими 346 адвокатів звільнено від сплати 30% адвокатського внеску, який має бути перерахований на НААУ. Заяви були подані від інвалідів І та ІІ груп, ліквідаторів аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій, учасників бойових дій на  території інших країн та учасників АТО, переселенців.

На розгляді перебуває ще орієнтовно 150 заяв про звільнення від сплати внеску на цих підставах.

До уваги адвокатів! У разі, якщо ви маєте підтверджуючі документи про належність до вказаних пільгових категорій, до 31 січня ви можете подати заяву до НААУ. Порядок подачі такої заяви викладений тут

Отримати консультації з питань оплати внесків можна у РАР або у відділі ЄРАУ НААУ, звернувшись на адресу vnesok@mail.unba.org.ua. УВАГА! Надсилати документи про отримання пільги на цю адресу не потрібно!