Найчастіше ініціативи переписувати законодавство про судоустрій озвучують грантові організації, які професійно не розуміються на судочинстві, але ставлять діагнози всій системі: Павло Гречківський

Член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський розповів в інтерв’ю УНІАН про скандал навколо ОАСК, роль ВРП у призначенні суддів, судову реформу Зеленського та висновки щодо неї Венеційської комісії.

“У нас з кожними виборами починається нова судова реформа. Це правда. З одного боку, це нестабільність законодавства, з іншого – є реальна потреба вносити зміни і здійснювати конституційний контроль, аби виправляти помилки попередників.

Знову ж таки, найчастіше ініціативи  переписувати законодавство про судоустрій озвучують грантові організації, які професійно не розуміються на судочинстві, але ставлять діагнози всій системі і вимагають у кожної новообраної влади то зробити новий Верховний Суд, то в один день зупинити ВККС і обрати новий склад цієї комісії у «дружньому» колі «міжнародних експертів», спільно з якими уже до того створили ВАКС.

Вони постійно вимагають щось змінювати, але не визнають відповідальності за те, що непрацюючі ідеї вони самі і лобіювали. Це ж їхня робота, за яку гроші виплачено, звіти подано!”, – зазначив член ВРП.