Наш потерпілий: коментар заступника Генпрокурора Войтенка щодо викриття Алексєєва на шахрайстві

Служба безпеки спільно з Державним бюро розслідувань задокументувала злочинні дії народного депутата України Сергія Алексєєва, який ніби вимагав гроші з громадянина Німеччини.

Про це повідомляє СБУ.

За 50 тис. дол. США нардеп обіцяв іноземцю своє сприяння в уникненні екстрадиції. Для цього парламентар «гарантував» використати власні зв’язки у суді, щоб там скасували рішення Державної міграційної служби України про відмову у наданні іноземцю статусу біженця.

Співробітники СБУ задокументували факт отримання нардепом 20 тис. дол. США – першої частини грошової винагороди і викрили його на одержанні другого «траншу» у розмірі 30 тис. дол. США.

На підставі зібраних доказів Генеральний прокурор України санкціонував оголошення парламентарю про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах).

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Санкція статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники Служби безпеки і Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

У свою чергу, у відео-коментарі заступник Генерального прокурора Антона Войтенка щодо викриття народного депутата Алексєєва на шахрайстві, він ніби обмовився та назвав потерпілого – “нашим”.