Національна асоціація адвокатів України допомагатиме адаптації захисників після служби

Благодійний фонд «Після служби» та Національна асоціація адвокатів України сприятимуть українським ветеранам у досягненні успіху після військової служби, допомагатимуть в успішній адаптації захисників України.

Відповідний меморандум про співпрацю та взаємодію підписали сьогодні, 4 вересня, засновник Благодійного фонду Едвард Маршалл, директор цього ж БФ Галина Морар та голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Зокрема, згідно із документом, в рамках меморандуму сторони:

  • – розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проекти;
  • – організовуватимуть та проводитимуть спільні заходи (тематичні зустрічі, круглі столи, тематичні програми і проекти), залучатимуть для цього інші заінтересовані сторони;
  • – готуватимуть пропозиції та звернення до компетентних органів державної влади та посадових осіб;
  • – готуватимуть тематичні публікації;
  • – обмінюватимуться позитивним досвідом.

«Чимало військових фактично втратили свою роботу, якою займалися у мирний час. Тож вони вже не зможуть працювати за професією, як до війни. І після того, як вони повернуться з фронту, треба їх адаптувати, навчити, дати нові знання і навички, щоб вони змогли годувати свою сім’ю. Це дуже важливо, – наголосила голова НААУ, РАУ. – Ми єдина на сьогодні організація, яка надає допомогу своїм членам, своїм адвокатам та їх родинам. Тож маємо також допомогти нашим захисникам адаптуватися до нового мирного життя».

Благодійний фонд «Після служби» був утворений у 2022 році за сприяння Американської спілки ветеранів та Благодійного фонду HelpUkraine22.  Діяльність цього БФ розрахована на українських військових та ветеранів, особливо тих, хто отримав фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби. Фонд працює над тим, щоб охопити практично всі аспекти життя ветеранів: від психологічних проблем до реабілітації та оздоровлення, від пошуку роботи до професійної освіти.