Національна асоціація адвокатів України привітала адвокатуру Польщі з обранням нового Президента

Голова НААУ-РАУ Лідія Ізовітова привітала Пшемислава Росаті з обранням обранням президентом Найвищої ради адвокатів Польщі.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

“Довіра всієї адвокатської спільноти, яку висловлює з’їзд, є мандатом професійної честі й сміливості, визнанням професійних досягнень та авторитету серед колег. Ця довіра дає великі можливості для проведення змін, розвитку адвокатури та зростання її престижу в суспільстві, і я щиро бажаю Вам максимально реалізувати цей потенціал”, – ідеться у привітанні Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової.

Українська адвокатура, нині організована за європейськими принципами самоврядності, має багато спільних історичних традицій з адвокатурою Польщі, і на даний момент відкрита до співпраці.

“Сподіваюся, ми зможемо зрушити з місця нашу взаємодію, обмінюючись досвідом інституційної розбудови незалежної адвокатури, підвищення кваліфікації адвокатів за найкращими сучасними стандартами, запровадження інноваційних технологій в адвокатській діяльності. Ще раз бажаю успіхів Вам на новій відповідальній посаді та запрошую здійснити візит до України у будь-який зручний для Вас час!”, – сказано у привітанні.

Про результати з’їзду адвокатів Польщі можна дізнатися на офіційному сайті