Національна асоціація адвокатів України та Департамент з питань виконання кримінальних покарань підписали Меморандум

Національна асоціація адвокатів України та Департамент з питань виконання кримінальних покарань при Міністерстві юстиції України уклали Меморандум про співробітництво. Документ скріпили підписами Начальник Департаменту Сергій Гречанюк та Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Сторони домовились про співпрацю, обмін інформацією і досвідом, а також підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, та зміцнення ролі і авторитету адвокатури та Державної кримінально-виконавчої служби України у суспільстві.

Документ передбачає впровадження міжнародних стандартів та передового досвіду у сфері дотримання прав людини і громадянина шляхом посилення співпраці, досягнення спільних цілей і завдань Департаменту та НААУ на засадах об’єднання спільних можливостей.

У межах меморандуму Департамент з питань виконання кримінальних покарань та НААУ сприятимуть створенню належних умов для забезпечення реалізації засудженими, особами, узятими під варту, їхніх прав і законних інтересів, зокрема, права на отримання своєчасної та професійної правової допомоги.

Окремим напрямом діяльності буде розробка спільних пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, державних програм, планів дій тощо.

Планується проведення спільних проектів з тематики, що становить взаємний інтерес, а також сприяння обміну інформацією з відповідних питань.