Національна асоціація адвокатів України та Українська Арбітражна Асоціація підписали меморандум про співробітництво

Національна асоціація адвокатів України та ГО «Українська Арбітражна Асоціація» уклали меморандум про співробітництво. НААУ представляла Голова асоціації Лідія Ізовітова, зі сторони УАА документ підписала Президент ГО Олена Перепелинська.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Основною метою меморандуму є співпраця у сфері розвитку арбітражу в Україні та сприяння створенню позитивного іміджу України як місця арбітражу, а саме: формування спільних пропозицій до законопроектів, що стосуються арбітражу, проведення спільних заходів, обмін інформацією та ідеями щодо розвитку, об’єднання зусиль щодо ширшого використання арбітражу в Україні та широкої участі в міжнародних арбітражах українських адвокатів.

Сторони погодилися проводити спільну діяльність щодо вдосконалення чинної законодавчої бази та формування ефективної арбітражної політики на засадах законності та верховенства права. Проводитимуть консультації з метою вироблення узгодженої позиції щодо законопроектів у питаннях, що стосуються арбітражу, із залученням фахівців НААУ, зокрема, Комітету з питань альтернативних урегулювань спорів та членів УАА.

Крім того, НААУ та УАА домовились обмінюватись інформацією про плани, проекти і програми, будуть проводити спільні вебінари, онлайн-виступи, конференції, семінари, круглі столи та інші публічні заходи.