Національна асоціація адвокатів України закликає підтримати талановиту молодь в пам’ять про колегу – захисника України Олександра Поліводського

Аби заохотити талановиту молодь до вивчення та розвитку аграрного та земельного права України, Благодійний фонд імені адвоката Олександра Поліводського оголосив конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії для аспірантів та студентів-юристів.

Стипендія заснована на честь вшанування пам’яті О.Поліводського – талановитого викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року, захищаючи Україну.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Стипендія призначається одноразово щорічно та виплачується переможцю за результатами конкурсу.  

Кандидатами на отримання стипендії можуть стати:

  • аспіранти будь-якого року навчання, які здійснюють дослідження на здобуття  наукового ступеня доктора філософії;
  • студенти будь-якого року навчання вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації, які у період з 01 вересня по 31 серпня року, що передує врученню стипендії, опублікували монографію, розділ у монографії, статтю чи низку статей або тези в сфері аграрного та/або земельного права.

Докладніше про конкурс – за посиланням.

Стипендіальний фонд формуватиметься щорічно до 29 вересня відповідного року за рахунок благодійних внесків на поточний рахунок Благодійного фонду імені Олександра Поліводського.

Рахунок для добровільних, благодійних внесків та виплати стипендії:

Найменування отримувача: БО БФ  ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ПОЛІВОДСЬКОГО

Код отримувача: 45310648

Рахунок отримувача: UA593052990000026004010137058

Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Національна асоціація адвокатів України закликає всіх небайдужих підтримати талановиту молодь в пам’ять про колегу – захисника України Олександра Поліводського!

Олександр понад 20 років займався адвокатською діяльністю, спеціалізувався на аграрному та земельному праві, праві у сфері нерухомості та судових спорах. Неодноразово запрошувався радником міжнародних організацій – Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Європейської комісії тощо, був радником низки громадських організацій аграрної сфери. Також він був доцентом, викладачем курсів «Земельне право» та «Використання земель у підприємницькій діяльності» НаУКМА. Увійшов до списку 10 найбільш рекомендованих юристів практики «Аграрне право» з дослідження «Вибір клієнта» та в Топ-100 найкращих юристів України 2010—2011 років, проведеного «Юридичною газетою».

До лютого 2023 року очолював Комітет НААУ з питань з аграрного, земельного та довкілевого права.

Указом Президента України від 04.08.2023 №470/2023 молодшого сержанта Поліводського Олександра Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).