НАЗК складе протоколи на Д.Шмигаля та Клер Споттісвуд за невиконання його законних вимог, якщо вимоги звісно були законні

Подання позову про звільнення Вітренка у зв’язку з невиконанням раніше внесеного припису вимагає від НАЗК складення протоколів про правопорушення Прем’єр-міністром України Д.Шмигалем та головою наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Клер Споттісвуд.

15 липня ц.р. НАЗК звернулося до Шевченківського районного суду м. Києва суду для припинення незаконного, за позицією НАЗК, контракту з головою правління НАК «Нафтогаз України» Ю.Вітренком.

Як зазначено на офіційному вебсайті НАЗК позов подано у зв’язку з невиконанням внесених раніше приписів: https://bit.ly/3eIcB8r

Тепер у НАЗК мають бути складені протоколи про адміністративні правопорушення за невиконання припису НАЗК Прем’єр-міністром України Д.Шмигалем та головою наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Клер Споттісвуд.

Відповідальність передбачена статтею 188-46 КУпАП. В іншому разі НАЗК фактично визначає, що приписи від 16 червня та 01 липня ц.р. були незаконні.

Довідково:

16 червня ц.р. НАЗК внесено припис Прем’єр-міністру України Д.Шмигалю щодо скасування як незаконних пунктів 8 та 9 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 370-р, згідно з якими обрано та призначено Ю.Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України», підписано з ним контракт, та вирішення питання щодо припинення строку дії контракту з головою правління НАК «Нафтогаз України» як незаконного.

01 липня ц.р. НАЗК внесено припис голові наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Клер Споттісвуд з вимогою припинити контракт з головою правління НАК «Нафтогаз України» Ю. Вітренком.