НАЗК та НАБУ розпочали перевірку за фактом приховування у декларації витрат на політ приватним літаком Андрія Смирнова

Національне антикорупційне бюро України зацікавилося приватними польотами заступника голови Офісу Президента Андрія Смирнова.

Про це пише ЗіБ.

Повідомляється, що детективами НАБУ розслідуються польоти А.Смирнова до Македонії та Салоніків, що оплачені за рахунок бізнесмена Олександра Черепинського, який причетний до контрабанди та перебуває під санкціями Ради Національної безпеки та оборони України.

Крім того, пасажирами приватного рейсу були також Сеяр Куршутов, який також перебуває під санкціями РНБОУ і позбавлений указом Президента українського громадянства, та дніпровський кримінальний авторитет Василь Астіон.

Детективи також розслідують обставини виведення зазначеними санкційними особами капіталів за кілька днів до введення щодо них санкцій та бездіяльність правоохоронних органів, які, незважаючи на санкції та позбавлення громадянства, продовжують допомагати пов’язаним із контрабандою особам.

Нагадаємо, навколо Смирнова вже виникла серія корупційних скандалів, пов’язаних із десятикратною знижкою при придбанні нерухомості під час гострої фази російської агресії та загибелі українських воїнів на фронті.

Матеріал оприлюднив журналіст УП Михайло Ткач.