НАЗК внесло в. о. ректора ТНУ ім. В. І. Вернадського Володимира Казаріна до Реєстру корупціонерів за порушення антикорупційного законодавства, а Шкарлету припис

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло в. о. ректора Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського Володимира Казаріна до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, через невиконання законних вимог НАЗК.

В. о. ректора Володимир Казарін систематично відмовляв у наданні документів, які НАЗК запитувало в межах перевірки інформації про можливе порушення посадовими особами університету вимог законодавства з питань захисту викривачів. Ці відмови є порушенням антикорупційного законодавства.

За невиконання законних вимог НАЗК стосовно Володимира Казаріна складено та направлено до Печерського районного суду міста Києва протокол про адміністративне правопорушення. Суд визнав його винним у порушенні, і у зв’язку з цим відомості про нього було внесено до Реєстру корупціонерів.

Окрім того, НАЗК внесло припис т.в.о Міністра освіти й науки України Сергію Шкарлету через невиконання Володимиром Казаріним законних вимог НАЗК. За результатами розгляду припису Міністерство освіти та науки притягнуло Володимира Казаріна до дисциплінарної відповідальності.