Нова колегія суддів ВС два місяці буде вивчати матеріали СБУ з грифом державної таємниці щодо “підсанкційного” каналу

15 квітня 2021 року в Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду відбулося судове засідання з розгляду справи № 9901/51/21 за позовом ТОВ «ПАРТНЕР ТВ», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Головуюча суддя у справі поінформувала, що вчора, 14 квітня 2021 року, ухвалою Верховного Суду була задоволена заява про самовідвід раніше визначеного в цій справі судді-доповідача, подана через відсутність у нього допуску до державної таємниці.

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду.

Заява обґрунтована тим, що надані Службою безпеки України матеріали, які стали підставою для ухвалення рішення про застосування санкцій до позивача, містять інформацію, віднесену до державної таємниці. Без їх дослідження неможливо повно, об’єктивно і всебічно з’ясувати обставини справи та ухвалити законне та обґрунтоване рішення.

Оскільки автоматизований розподіл справи між суддями  Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, які мають допуск до державної таємниці, відбувся сьогодні, 15 квітня, і в судової колегії не було можливості ознайомитися з матеріалами справи, її розгляд відкладено.

Наступне судове засідання з розгляду цієї справи відбудеться 16 червня 2021 року о 14:00.