Оголошено конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського

З метою заохочення талановитої молоді України до вивчення та розвитку аграрного та земельного права, в Україні вдруге пройде конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського.

Конкурс у 2024 році оголосив Благодійний фонд ім. О.Поліводського, – українського адвоката, талановитого викладача та науковця, який загинув у квітні 2023 року, захищаючи Україну.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Згідно із Положенням про конкурс, стипендія призначається один раз на рік та виплачується переможцю за результатами конкурсу в національній валюті у сумі, еквівалентній одній тисячі доларів США на дату виплати стипендії.

Учасниками можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які не перебувають під санкціями, та проводять дослідження в Україні у сфері аграрного або земельного права України.

Конкурс проводиться у два етапи:

  1. Подання заявки разом з копіями публікацій. Стипендіальна комісія відбирає десять найкращих робіт, оцінюючи актуальність та новизну теми, логічність та аргументованість викладу матеріалу, його практичну цінність.
  2. Проведення круглого столу, на якому авторам публікацій, чиї роботи були відібрані на першому етапі, буде надано можливість виступити з короткими презентаціями. За результатами виступів стипендіальна комісія визначить переможця за критеріями розуміння матеріалу, ораторських здібностей, оформлення презентації, змісту відповідей на запитання.

На розсуд стипендіальної комісії додатковою перевагою може бути визнана особливість видання, у якому була здійснена Публікація (наприклад, публікація англійською мовою, публікація в іноземному виданні чи збірці публікацій за результатами міжнародної конференції, у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus Web of Science тощо).

Для участі у конкурсі необхідно до 31 серпня подати заявку та копії своїх тематичних публікацій. Докладніше з умовами можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у 2023 році стипендію ім. Олександра Поліводського у сфері аграрного та земельного права отримали двоє студентів-юристів, які підготували роботу на тему «Огляд змін для суб’єктів аграрного права за Законом № 1914-ІХ».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.