Опікунська рада НААУ надала матеріальну підтримку родинам двох загиблих на війні адвокатів з Харкова та Запоріжжя

9 січня 2023 року відбулось перше у цьому році засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, що надійшла до НААУ від міжнародних організацій.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Члени Опікунської ради НААУ надали матеріальну підтримку родинам двох загиблих на війні адвокатів з Харкова та Запоріжжя. Під час несення служби у лавах Збройних сил України вони отримали несумісні з життям поранення. Їхнім родинам буде перераховано по 100 тисяч гривень благодійної допомоги.

Також трьом адвокатам – з Переяслава Київської області, Хмельницького та Ужгорода, які отримали поранення в зоні бойових дій, Опікунська рада НААУ виділила кошти на лікування.

Низка заяв надійшла від адвокатів щодо часткової або повної руйнації їхнього житла. Переважно це адвокати з Маріуполя, Харкова, Лисичанська.

Крім того, до Опікунської ради НААУ звернулись двоє жінок-адвокатів з Бердянська та Києва, які самостійно виховують дітей. Їм буде надано по два прожиткових мінімуми на кожну дитину.

Ще один адвокат похилого віку з Харкова отримає кошти у розмірі трьох прожиткових мінімумів на ліки та речі першої необхідності.

Загалом на черговому засіданні Опікунська рада НААУ розглянула майже 20 заяв від адвокатів, які потребують допомоги під час військової агресії росії проти України.