Організаційний комітет адвокатів міста Києва призначив дати проведення зборів та Конференції

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv, зал «Atrium» (Набережно-Хрещатицька, 1). Початок реєстрації – з 9:00.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Збори адвокатів для обрання делегатів конференції відбудуться напередодні, 25 лютого 2022 року о 10.00. Початок реєстрації – з 9:00.

Такі рішення ухвалили члени Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва.

Відповідно до встановленої РАУ квоти, на конференцію мають бути обрані 169 делегатів. З кожного району, окрім основних, адвокати оберуть по 5 запасних делегатів. Кворум конференції становитиме 86 делегатів.

Як зазначив під час засідання голова Оргкомітету Вадим Красник, для участі у зборах та конференції адвокатів організатори не перевірятимуть виконання у повному обсязі обов’язку з підвищення кваліфікації, хоча така практика зазвичай застосовується. Такий підхід змінено через те, що в попередні роки Рада адвокатів м. Києва не забезпечила достатню кількість заходів для того, щоб адвокати Києва могли отримати необхідний мінімум у 10 балів щороку.

Оргкомітет відкритим голосуванням визначив понад 120 адвокатів, які допомагатимуть в організації та проведенні зборів та конференції.

Впродовж ближчих двох тижнів оргкомітет планує провести ще 2 засідання у зв’язку з підготовкою до проведення зборів та конференції.

Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів. Головою Оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладено завдання забезпечити проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним.

РАУ визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, а її рішення такими, що не мають юридичних наслідків. У результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.