Організаційний комітет з проведення конференції адвокатів м. Києва провів перше засідання

Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів, головою оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладеного завдання забезпечити проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Відповідно до рішення РАУ, Голова, секретар, члени Організаційного комітету здійснюють її організаційно-технічне забезпечення та беруть у ній участь без права голосу (крім випадків обрання їх делегатами конференції на загальних зборах адвокатів).

Відкриваючи засідання Оргкомітету, Вадим Красник повідомив про зміст рішень Ради адвокатів України щодо відсутності юридичних наслідків конференції адвокатів м. Києва, яка відбулася 7 листопада 2021 року, та кроки РАУ з відновлення роботи адвокатського самоврядування у столиці.

В зв’язку з нагальністю цього завдання, він запропонував призначити збори адвокатів на 25 лютого, а конференцію адвокатів провести 26 лютого. За законом, про місце, дату і час проведення зборів і конференції має бути повідомлено офіційно не пізніше, ніж за 15 днів.

«Ми маємо продемонструвати адвокатам, що наша майбутня конференція зразкова, і до неї не буде претензій, а своїми рішеннями вона сформує органи адвокатського самоврядування на наступні п’ять років. Хотілося б, щоб оргкомітет був заглиблений у цю проблематику, і ми провели збори і конференцію швидко, законно і порядно», – закликав голова Оргкомітету.

За його пропозицією, районні збори мають відбуватися у різних приміщеннях для зручності учасників.

Брати учать у зборах та бути обраними делегатами конференції можуть адвокати, які, відповідно до ЄРАУ, мали робоче місце у Києві станом на 28 січня 2022 року, тобто, у день прийняття рішень РАУ про проведення конференції.

Друге засідання оргкомітету відбудеться наступного тижня.

Нагадаємо, 28 січня РАУ скликала конференцію для обрання складу органів адвокатського самоврядування столиці. Для проведення конференції сформований організаційний комітет. Рішенням РАУ визначено, що витрати на проведення зборів і конференції покладено на НААУ.

РАУ встановлена квота представництва делегатів на Конференцію – 1 делегат від 35 адвокатів, але не менше 5-х делегатів від кожного району міста Києва за даними Єдиного реєстру адвокатів України згідно списку, сформованого Секретаріатом Ради адвокатів України станом на дату прийняття цього рішення Радою адвокатів України.