Передано державі корпоративні права на понад 35 млн грн трьох підприємств, заснованих громадянами рф у Львові

За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури в управління АРМА передано арештовані судом корпоративні права підприємств, засновниками яких є громадяни РФ, на загальну суму понад 35 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Йдеться про три приватні підприємства, які опосередковано сприяють військовій агресії РФ проти України та засновниками або бенефіціарами яких є громадяни чи юридичні особи РФ.

Це компанії у Львові та області з різних галузей, виробничо-фінансова діяльність яких була одним із компонентів фінансування військової агресії РФ проти України.

Встановлено факти ухилення упродовж 2020 року від сплати податків на суму понад 8 млн грн службовими особами підприємства, які виготовляють меблеву продукцію. Крім того, отримано відомості, які можуть свідчити про перерахування на користь РФ грошових коштів, отриманих від діяльності щодо проектування в сфері енергетики.

Досудове розслідування за фактами шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах, легалізації майна, отриманого злочинним шляхом, ухилення від сплати податків та службового підроблення (ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України) здійснюється за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчими ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України та Управління СБУ у Львівській області.