Перша в Україні кафедра медичного права презентує підручник “Медичне право”

18 вересня 2021 року об 11:00 у межах 28 Львівського міжнародного Форуму видавців 2021 (Book Forum) відбудеться презентація підручника «Медичне право», приурочена до Дня безпеки пацієнтів, що відзначається в Україні 17 вересня щорічно згідно з Указом Президента № 648/2019.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Підручник «Медичне право» підготовлений в межах реалізації проекту «Забезпечення реалізації прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я» 23 авторами з різних куточків України, зі спектральними науковими поглядами, які спільно створили єдину правову матерію національного медичного права.

Захід відбудеться за ініціативою Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Локація обрана невипадково, адже в Університеті працює перша в Україні кафедра медичного права.

Модераторами будуть директор бібліотеки Марта Надрага, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірина Сенюта.

У межах зустрічі відбудеться експертна дискусія на тему «Ефективна комунікація «лікар-пацієнт» як запорука запобігання юридичних конфліктів», метою якої є обговорення ціннісноорієнтованості правової медицини, запобігання трансформації етичних конфліктів у юридичні, пошук шляхів «безболісного» розв’язання спорів для збереження особистого бренду лікаря та безпеки пацієнтів. 

До участі в заході запрошуються усі, хто цікавиться тематикою медичного і фармацевтичного права, прав людини і правової медицини.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.