Підготовче засідання за позовом щодо заміни Голови Наглядової Ради Приватбанку суд призначив на 4 жовтня

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав подану позовну заяву щодо заміни Голови Наглядової Ради «Приватбанку» і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Суд ухвалив – здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження,  підготовче засідання призначити на  4 жовтня.

Нагадаємо, ОАСК просять визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка полягає у невжитті заходів реагування на інформацію, що міститься у листі позивача  про небездоганність ділової репутації Голови Наглядової Ради  «Приватбанку» Шерон Іскі.

Окрім цього, суд просять зобов’язати  НБУ вжити заходів реагування, а саме: розглянути питання про відповідність Голови Наглядової Ради  визначеним законодавством вимогам, а  в разі встановлення невідповідності цим вимогам, зокрема, письмово вимагати від АТ КБ «Приватбанк» заміни Голови Наглядової Ради Шерон  Іскі.

Позивачем зазначена – Первинна профспілкова організація співробітників Акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».