Окружний адміністративний суд міста Києва визнав подану позовну заяву щодо заміни Голови Наглядової Ради «Приватбанку» і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.
Про це повідомляє прес-служба ОАСК.
Суд ухвалив – здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначити на 4 жовтня.
Нагадаємо, ОАСК просять визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка полягає у невжитті заходів реагування на інформацію, що міститься у листі позивача про небездоганність ділової репутації Голови Наглядової Ради «Приватбанку» Шерон Іскі.
Окрім цього, суд просять зобов’язати НБУ вжити заходів реагування, а саме: розглянути питання про відповідність Голови Наглядової Ради визначеним законодавством вимогам, а в разі встановлення невідповідності цим вимогам, зокрема, письмово вимагати від АТ КБ «Приватбанк» заміни Голови Наглядової Ради Шерон Іскі.
Позивачем зазначена – Первинна профспілкова організація співробітників Акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».